03-01-10Matthaus PassionUSKOGrote KerkDen Bosch19u30
07-02-10l’Elisir d’Amore (hoogtepunten)Opera PietjeZaantheaterZaandam12u00
06-03-10(meezing) Matthaus PassionUSKOJacobikerkUtrecht19u00
12-03-10l’Elisir d’AmoreBel CantoStadsschouwburgVelsen20u15
13-03-10l’Elisir d’AmoreBel CantoStadsschouwburgVelsen20u15
19-03-10Matthaus PassionHaags Barok GezelsNieuwe BadkapelScheveningen19u30
21-03-10Matthaus PassionUSKOKerkVenray15u00
24-03-10Matthaus PassionUSKOJacobikerkUtrecht19u00
27-03-10Jahannes PassionCOV-zaanstreekOostzijderkerkZaandam20u00
30-03-10Matthaus Passion (geënsceneerd)Bachkoor BrabantGrote KerkBreda19u00
02-04-10Johannes PassionDiletto MusicaleNieuwe KerkGroningen14u30
03-04-10Johannes PassionDiletto MusicaleHippolytuskerkMiddelstum15u00
18-04-10Bach en BuxtehudeLBVDoopsgezinde kerkLeeuwarden15u00
16-05-10El HemaOpera MinoraOpera aan ZeeNoordwijk12u00
10-06-10A Dogs HeartDNO / VocaalLabMuziektheaterAmsterdam20u00
13-06-10A Dogs HeartDNO / VocaalLabMuziektheaterAmsterdam13u30
16-06-10A Dogs HeartDNO / VocaalLabMuziektheaterAmsterdam20u00
18-06-10A Dogs HeartDNO / VocaalLabMuziektheaterAmsterdam20u00
20-06-10Cantate 21Haags Barok GezelsNieuwe BadkapelScheveningen10u00
20-06-10Cantate 21Haags Barok GezelsDorpskerkWassenaar19u15
23-06-10A Dogs HeartDNO / VocaalLabMuziektheaterAmsterdam20u00
27-06-10A Dogs HeartDNO / VocaalLabMuziektheaterAmsterdam13u30
29-06-10A Dogs HeartDNO / VocaalLabMuziektheaterAmsterdam20u00
13-08-10Hulde aan Händeloude muziek & dansGrote KerkBlokzijl20u15
14-08-10Hulde aan Händeloude muziek & dansMartinikerkGroningen15u00
22-08-10Auferstehung und HimmelfahrtMidsummervoicesHuize St. JacobAmsterdam12u00
26-08-10Auferstehung und Himmelfa (besloten)MidsummervoicesWaalse KerkAmsterdam20u30
27-08-10Auferstehung und HimmelfahrtMidsummervoicesWaalse KerkAmsterdam20u30
28-08-10Auferstehung und HimmelfahrtMidsummervoicesWaalse KerkAmsterdam20u30
17-09-10Palestrina – Bachens. La SilvaConventiono dell’ AAbiategrasso21u00
18-09-10Palestrina – Bachens. La SilvaAltahotel QuarkMilano12u00
07-10-10BaltasarSlagwerk Den HaagLa PlataBuenos Aires21u30
08-10-10BaltasarSlagwerk Den HaagLa PlataBuenos Aires21u30
09-10-10BaltasarSlagwerk Den HaagLa PlataBuenos Aires21u30
10-10-10BaltasarSlagwerk Den HaagLa PlataBuenos Aires21u30
14-10-10BaltasarSlagwerk Den HaagTeatro AstengoRosario21u30
16-10-10BaltasarSlagwerk Den HaagTeatro MunicipalSanta Fé21u30
30-10-10Petite Messe SolennelleMonteverdi KamerkNoorderkerkAmsterdam14u00
12-11-10Petite Messe SolennelleMonteverdi KamerkPieterskerkAmsterdam20u15
13-11-10Petite Messe SolennelleMonteverdi KamerkMaerlantlyceumEindhoven20u15
14-11-10BaltasarSlagwerk Den HaagVerkadefabriekDen Bosch20u00
20-11-10MessiahABVWesterkerkAmsterdam20u00
19-12-10WeihnachtsoratoriumLBVGrote KerkLeeuwarden15u00
31-12-10Cantate 182 (ich habe genung)CantatedienstHooglandse KerkLeiden17u00